Metla, metlák, mánička

21. září 2017 v 15:10 | lmetalgirl |  Hudba
Nečekejte epický filosofický článek, prostě mám několik novinek. Abych vysvětlila nadpis: jsou to jména pro tu samou osobu: metalistu.
Znovu jsem se věnovala gif obrázkům, tenhle považuji za jeden z nejlepších, jaké jsem udělala.
https://orig00.deviantart.net/ba73/f/2017/261/f/e/stano_by_lmetalgirl-dbnteqb.gif

Je to houslista z Embrace the Darkness. Plánovala jsem udělat pro každého člena samostatný gif, v blízké době to však nehodlám dokončit, neboť udělat tenhle mi trvalo dost dlouho a je udělaný ze 72 screenshotů. Jak jsem to dělala? Každých několik set milisekund jsem stopla video Temptation's Nest a udělala screenshot. Pracné. Ale pracnější bylo samotné tvoření animace.
Tady je můj první docela zdařilý gif, je to Demonaz z Immortal, avšak nevypadá tak přirozeně, že jo?
https://orig00.deviantart.net/7a2e/f/2016/353/1/8/demonaz_by_lmetalgirl-das4k0n.gif

A taky bych chtěla vyjádřit názor na kauzu Bieber vs Manson. Marilyn Manson sice není svatý, ani není nějak úžasný, ale každopádně stojím na jeho straně. Kdo neví, o co se jedná, ať si vygoogluje "Ocko Bieber Manson".

A konečně si změním úvodní fotku. Ta černobílá je stará tak dva roky, možná i víc. Děkuji Michaele Hermanové za fotku z Kuřimi, kde jsem si zazpívala s Embrace the Darkness. Kdo to neviděl, má možnost tady.
Na původní fotce bylo logo Michaela Hermanová Photography, blog mi však nepovoluje zveřejnit fotky větší než 10 MB a tohle mělo 16 MB. Tak jsem to musela ořezat, to však pořád nestačilo, tak jsem znížila kvalitu a z 16 MB se stalo 600 kB. Fail...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama