Česká kapela s nejdelším názvem

12. června 2017 v 20:44 | lmetalgirl |  Hudba
Pro mojí kapelu hledám basáka z okolí Rychnova nad Kněžnou, mimochodem :D

Doteď jsem za kapelu s nejdelším názvem v ČR považovala Silent Stream Of Godless Elegy, neboli SSOGE. Nedávno jsem ale objevila jinou. O tři slova delší.
Zastupovala jsem na zpěv Radiu Jerevan na oblíbeném festivalu Monster of Metal and Hardcore a překvapivě, nehráli jsme první.

Po nás pak stage přebrala jakási kapela Mincing Fury. To je právě ona. Celý název zní Mincing Fury And Guttural Clamour Of Queer Decay. Samozřejmě, začalo se zvučením. Přišli tam dva zpěváci a jeden říká: "Kytarista chce víc do odposlechu!"
Zvukař na to znuděně: "A který?"
"No ten jedinej, kterýho máme!"
To bylo vtipné. Plus jsem čekala, co to bude za kapelu se dvěma zpěváky a jediným kytaristou, který taky občas zpívá. Takže dohromady tři hlasy.

Koncert zahájilo epické intro a kapela přitančila všude rozhazujíce balónky. A pak spustili takovou grindcorovou palbu, že jsem zírala. Bubeník jel blast beaty a ještě se přitom usmíval! Kytarista seskočil z pódia a roztočil kotel, zpěváci se váleli po pódiu...a to jsem si myslela, že už ty nejšílenější kapely znám. Absolutně největší prča nastala, když spustili metalovou verzi lidové písně Po potoce chodila aneb Kačena. Jak sami řekli: "Ta největší kravina má vždycky největší úspěch."
A tak i bylo. Kdo si nezapamatuje název této zajímavé kapely, stačí si pamatovat Kačenu. Smějící se
Každopádně své hudební kolegy z Mincing Fury chválím za zajímavou show.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama