Opustila jsem svou kapelu

27. března 2017 v 18:44 | lmetalgirl |  Hudba
No tak jako...moje nikdy nebyla :D ale už jsem dlouho nenapsala nový článek (odrazilo se to i na návštěvnosti: ze 72 na 0) a celkem hodně se toho událo.
Po odchodu z Jerevanu se cítím hrozně vesele. Nic mě netrápí, kdy mám volný víkend a kdy ne, nesmrdí mi vlasy od cigaretového kouře vznášejícího se v různých klubech, nemusí mě trápit složité texty a chodím dřív spát (pochopí hudebníci, kteří chodí hrát do vzdáleného města, hrají o půlnoci a domů se dostanou takřka nadránem). Slíbila jsem nahrávku jedné kapele, ale asi to nedopadne, neboť jsem zas nemocná a jako na potvoru mi to chytilo trochu i hlasivky. A tak kreslím a fotím...
Tady to X je návrh na kérku pro příznivce Straight-Edge, neboli odpůrce drog (nejen drog jako drog, ale i alkoholu, kouření, třeba i kávy...).

A podařilo se mi zahlédnout kozla z přebalu Bathory :D
http://www.chamber83.ru/published/publicdata/TECHNONEW/attachments/SC/products_pictures/BATHORY%20LOGO.jpg

Když už mluvím o mém profilu na deviantartu, kde moji tvorbu najdete (lmetalgirl.deviantart.com), jeden z mých sledovatelů si říká zhe-holti. Před nějakým časem mi napsal, zjistila jsem, že je to Rus, a že dělá krásné modely ze dřeva a modelíny nebo co to vůbec je, a celkem ujde i jeho kreslení.

No a teď jsme se našli i na Instagramu a tak jako jsme si psali. Oba jsme nemocní :D přátelé v neštěstí. Akorát v Rusku je teď asi větší zima než tady. Holti natáčí i videa (samozřejmě rusky, takže nerozumím), kde ale celkem kritizuje Rusko, a tak se bojí, že kdyby odhalil, jak vypadá, tak by ho zavřeli. Takže na každém videu má šátek a sluneční brýle.
Když se řekne Rus, každý si představí mimo jiné alkohol. Holti je ale Straight-Edge (i když o tom ani sám neví, neboť neumí moc dobře anglicky). Hraje dobře na heligonku, špatně na kytaru a trochu líp na baskytaru a normálně na keyboard. Proč to všechno říkám? Možná se dočkáte našeho společného coveru ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama