Co poslouchám mimo metalu

9. března 2017 v 19:01 | lmetalgirl |  Hudba
Začnu svými novinkami. Při psaní všemi deseti (i tohle píšu všemi deseti) mám zatím nejnovější rekord 191 čistých úhozů :). Tak...jen se učím, no :D
Stavila jsem se, že půl roku nebudu poslouchat metal. Celkem mi to jde. Zapla jsem telku, šla tam reklama na nějaký romantický seriál...a co hrálo v pozadí? Metallica. Koukali jsme na Nebezpečné vztahy...a kdo tam byl? Metalisti/rockeři, kteří na své "seanse" kradou vzácného černého kohouta :D a tak dále.
A teď přímo k článku. Co tedy vlastně poslouchám, když nemůžu metal?

SKA

Jojo, na Polemic nedám dopustit. To je hudba mého dětství! Tohle není přímo jejich typický song, typičtější je třeba Komplikovaná, Fred Kingston.

Techno

Já bych na sebe nikdy neřekla, že by mě bavilo techno. A jéje, některé jo! Neříkám, že se v tom vyznám, a že všechny následující skladby jsou "hardcore techno", ale jsou to prostě parádní písničky :D já si nemůžu pomoct. Gigi má více dobrých písní, ale The Riddle mi připadá hodně veselá, tak tady ji máte. Další je Eiffel 65-Blue. Tu melodii jsem dlouho znala, ale až teď vím, odkud. Poslední je spíš takový rap, nebo co. Je to starší než já, vlastně jsem se k Freestylerovi dostala přes Children of Bodom."Kolotočářské"

Takové ty, které pouštějí na poutích, ale ne z rádia :D tak asi tak mi připadá Colonia. Tuhle písničku poslouchám od dětství :D ta paní zpěvačka mi připadala hrozně ošklivá, sorry :D

Rock

Jestli jste si pustili alespoň jednu z předchozích písní, tak se nemusíte bát ani tohohle. Vlak byla léta mou nejoblíbenější písničkou, já ji poslouchala ještě dřív, než jsem se naučila mluvit. Prý jsem tomu říkala "baba". Extreme jsem nedávno slyšela v televizi a vzpoměla si, že to odněkud znám. Asi z filmů, nebo co.
Punk

Další písnička z dětství. Puf a Muf se prostě musí. To jsou kočičky, písnička pro děti! Davová Psychóza je pro mě novinka, ale rychle jsem si je oblíbila. Jsou to prostě šílení pankáči, ale nejsem pak taky trochu *tink*, když jsem se Mozgovou Paralýzu od nich naučila hrát na klavír?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama