Říjen 2016

Jak vypadá metalový YouTuber?

28. října 2016 v 18:58 | lmetalgirl |  Hudba
Už jste někdy viděli YouTubera metalistu? Já před nějakým časem ne. A pak jsem zjistila, že takoví vážně existují. O čem asi tak můžou dělat videa?

Blackmetal Werewolf - seriózní metalák z Kanady

Asi nejznámější YouTuber Maclean Dillon aka Blackmetal Werewolf je pracující Kanaďan, který dělá v tak tajné branži, že svým divákům nesmí prozradit...co vlastně dělá. Jeho video vždy začíná vytím vlka...nebo vlkodlaka? Werewolfův instagram
Na první pohled je to metalista vyznávající heslo: Úsměv není metalovej! To je vidět i na jeho fotkách. Téměř na žádné se neusmívá. A ve videích se nasnaží lidi bavit kravinama, nýbrž poukazuje na různé výhody či nevýhody metalu, dlouhých vlasů, říká svůj názor na metalová klišé...prostě pro komerčního člověka nezajímavé věci. Hlavně když mele anglicky dost rychle a používá trochu odbornější slova než angličtina průměrného YouTube diváka. Jenže v moment, kdy uvidíte Non-metal Confessions...(na obrázku nahoře)
Člověk čeká brutálního black metalistu, který se nikdy neusmívá (BM Werewolf tak i působí), fotí se jen zmalovaný a doma má spoustu vražedných zbraní... (na obrázku Fenriz)
a Blackmetal Werewolf je ve skutečnosti celkem normální člověk. Dokonce možná víc dětinský, nebo holčičkovský typ kluka. Kouká totiž Spongeboba, hraje mírumilovnou pc hru a sbírá PLYŠOVÉ KŘEČKY! Tsum Tsum křečky fungují jako hračka i jako utěrák, protože spodní část křečka je z mikrovláken...
https://i.ytimg.com/vi/fxn790FK8Ng/maxresdefault.jpg

Boredom Killers - dvojice unuděných metláků

Michael Randall a Mark Bashford jsou ti nejunuděnější lidé na světě, tak vymýšlejí kraviny, aby se nenudili. Hlavně Michael Randall, kterému patřilo jedno celé video-Jak se starat o své dlouhé metalové vlasy. Na obrázku Michael napodobuje Froda aneb One Doughnut To Rule Them All... Jejich facebook

Co takového už zkusili? Tady je pár příkladů:
Když metalista zkusí dubstep... ---Michael s náhodným metalistem---drrr ts ts ts ts boaaaah ts ts biiiboooo!
https://www.youtube.com/watch?v=pFXfiOblbas
A nebo gratulovat náhodným dámám, co právě použily toalety, zkoušet, jestli funguje gravitace, meditovat na telefonní boudce, koupat se v dešťové vodě na ulici, pokusit se ukrást Xbox z vlastního domu a hodně dalších věcí! S Boredom Killers se nikdy nenudíte!

Elfoslav - nejčistší duše na Youtubu

Ehm..přecházím na jiný jazykový mód... ešte nikdy som nevidela tak pozitívneho, všade okolo seba šťastie rozširujúceho človeka. Je to Slovák z Dubnice, volá sa Tomáš Hromník a jeho najväčšie charakteristiky sú okrem širokého úsmevu bosé nohy. Chodí totiž úplne naboso. A zima je až vtedy, keď si Elfoslav obuje topánky.
http://blog.hromnik.com/wp-content/uploads/2016/01/IMG_20160122_160940.jpg
http://hromnik.com/img/elfoslav-smile.jpg

Jeho život je fakt zaujímavý. Je to programátor a webový designer. No nebaví ho to. Oveľa radšej prednáša pred ľuďmi o tom, ako žiť šťastný život, čo ľuďom dáva chôdza naboso a podobne. Môžete si prečítať jeho články na jeho blogu. Svoj metalový život nepropaguje, skôr o sebe tvrdí, že je hipisák. Najprv tomu nechcel veriť ani on sám, ale potom mu niekto vysvetlil, že "hipisák" je šťastný človek. A tak je Elfoslav vlastne hipisák metalista.

Dúfam, že Vám môj nový článok otvoril dosiaľ neprebádanú oblasť YouTube! Vaša lmetalgirl :)

Pro všechny studenty

16. října 2016 v 14:43 | lmetalgirl |  Téma Týdne
Víte, co je horší než šikana? Ignorance. Když se s váma nikdo nebaví, je těžké si udržet dobrou náladu. A ještě těžší se učit. Náhodou onemocníte a potřebujete úkoly ze školy? Nikdo vám je nepošle. Přímoúměrně se s tím horší i známky. Když však máte kolektiv, kamaráda, se kterým sice do sebe pořád rýpete, ale alespoň se spolu bavíte, hned je to lepší. A najednou i známky vypadají mnohem líp.
lmetalgirl.deviantart.comhttp://i.imgur.com/VEV3dg7.jpg

Hodně lidí se se mnou nebaví. Proč? Myslí, že jsem divná. Pro můj styl, hudební vkus, názory...některým se zdá taky divné, že mám odvahu se třeba bavit se studenty o dva ročníky výš. Proč ne? Vždyť jsou taky na naší škole. A věci jako: "Proč se bavíš s...? Je divný."
No a co? Možná je "divný" právě proto, že mu nikdo nerozumí, že je inteligentní, že je spíš introvert...
Snažím se do chodu třídy zapojit i introverty, protože jsem k nim kdysi taky patřila a všechno záleží na okolí. Teď mám kamarádky a v skupince se bavíme i s jedním introvertem. Nejdřív se s ním nikdo nebavil, protože poslouchal hudbu na sluchátkach, zatímco si ostatní povídali. Teď se s ním bavíme a zjistili jsme, že umí i mluvit! A celkem hodně a zábavně. Já jsem kdysi ve škole moc nemluvila, ale teď kamarádce lezu na nervy, prý se mi pusa nezavře. (Všechno díky tomu, že jsem v jiné třídě jako předtím.) Říká, že jsem magor. Mě je to jedno. Já si budu jaká chci.
Všem vám odkazuji: nebojte se. I když vám možná ve třídě "kamarádi" berou svačinu, neumíte si poradit s úkoly a cítíte se jako kluk na prvním obrázku v tomhle článku, všechno se jednou skončí. Jediné, co se dá dělat, je pořádně se zapřít a přežít to.
http://kazdydenscitatem.cz/wp-content/uploads/2014/08/cit%C3%A1ty-NIKDO-nerozd%C3%A1v%C3%A1-tak-tvrd%C3%A9-r%C3%A1ny1-605x605.jpg