Mlátička z Náchoda

23. srpna 2016 v 19:29 | lmetalgirl |  Hudba
Je to nejlepší český bubeník a přece ho někteří lidé neznají. Když píšu "Mlátička", tak je to vážně mlátička. Všechno: jméno, příjmení i přezdívky se začínají na stejné písmeno. Když jsem nechala hádat lidi, na jaké, promrhali pulku abecedy. Jméno tohohle génia začíná na M!
http://www.razorheart.com/wp-content/uploads/2010/01/drummer.jpg

Legendární MILOŠ MEIER!!!!!!!!!!

Když si představíte tuctového bubeníka, co vás asi napadne? Jak vypadá? Pro mě je to plešatý starý...někdo. Jenže Miloš Meier není ani náhodou tuctový.
http://www.muzikus.cz/save/db_images/49723
Myslím, že bychom měli znát naši největší bubenickou chloubu: mlátičku Miloše "Mildora" Meiera.
Z jeho oficiální stránky http://www.milosmeier.com :
Narodil jsem se 17. 6. 1984 v Jihlavě, ale vyrůstal jsem v Hronově v okresu Náchod. Pocházím z hudební rodiny. K hudbě jsem tedy měl blízko již od narození, a protože role bubeníka mně byla už asi předurčena, doma jsem od malička "bubnoval" na polštáře, hrnce a pokličky za doprovodu roztomilých písniček, které si pouštěla k vaření moje maminka. První hudební nástroj, na který jsem však začal hrát, nebyly kupodivu bicí, ale klavír. K opravdovým bubnům jsem se konečně dostal v deseti letech. Bicí mě naprosto fascinovaly už jako malého a pokaždé, když třeba hrála někde v mé blízkosti nějaká kapela či orchestr, musel jsem stát vždy u bubeníka a celou dobu ho sledovat. Tato volba tedy byla naprosto přirozená.
vzdělání: Státní konzervatoř v Praze v překvapivém oboru Bicí nástroje
předchozí kapely: tak první byla dechovka v Hronově, potom dalších asi čtyřicetdva a půl kapel a projektů a teď ještě hraju kromě Dymytry už nějaký ten pátek s Michalem Pavlíčkem, dále s BSP, Supergroup.cz, Stroy,
Danielem Landou a hlavně v mé nejdůležitější kapele Drumming Syndrome, jejíž členem jsem pouze jáááááá. Usmívající se
na co hraju: bubny TAMA, činely MEINL, paličky BALBEX a blány AQUARIAN
na jakýho panáka se rád nechám pozvat: na neperlivou vodu? :)
co zásadně nepiju: vše co není k pití.

https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2011/02/milos-meier-3-460x265.jpg

Miloš v Dymytry (překvapivě) hraje v masce a ještě jsem neviděla bubeníka, který by si hraní tak užíval jako on.
http://eurozpravy.cz/pictures/photo/2016/05/16/arakain-dymytry-35-1463417860-2861895b_660x371.jpg

Proč nejlepší v ČR?

Myslím, že jediný, kdo by s Milošem mohl soupeřit, je bubeník z Arakainu. Na YouTube je video, jak společně hráli. Nejdřív se napodobňovali, pak hráli najednou, ale nakonec to dopadlo tak, že bubeník Arakainu Miloši nestačil a dělal mu jen doprovod. O Miloši se říká, že uzavřel "smlouvu s ďáblem" a že "to není člověk". Ale člověk to je určitě, bicí jsou jeho život a cvičí i na dovolené.

Dymytry v Dobrušce

Při zvučení pódium zakrývala látka s jejich logem. Zafoukal vítr a fanoušci na kratičkou chvíli uviděli jejich idoly bez masek: "Foukej víc!"
Ale SBS-kář hned látku zpět zatáhl. To byla smula. No jen co Dymytry začali hrát, všichni si uvědomili, že jde o profíky. Některé osoby zmátl jejich vzhled (a la Predátor), ale všem se líbily jejich písničky psané od srdce.

Dymytry byli nadšeni množstvím fanoušku a Miloš Meier zahrál dlouhé sólo, pak vytáhl mobil a skandující fanoušky si natočil na mobil. Znám se s bubeníkem, který zná Miloše osobně. Řvál na něj celou hodinu: "Milošiii!!! Pojď blíž!"
Protože jsme chtěli, aby mi podepsal mojí paličku. Jenže Miloš neslyšel. Když bylo trochu tišeji, zařvala jsem: "MILOŠIII!!!"
Uviděl mě. Zamávala jsem mu. Taky zamával. To nestačilo. Mávala jsem na Protheusa, Gorgyho, R2R-a i Dyma, že chci podepsat paličku. Gorgy to pochopil trochu jinak, ale měla jsem radost. Úžasný Tady je vidět, jak mi hodil trsátko.

Na konci se Dymytry chtěli odfotit. Mávám paličkou. Miloš čumí...čumí...a hodí mi svou paličku! Ta se však odrazí a spadne k SBS. Hodný SBS mi ji nepodá. Miloš vypadá smutně. Pokrčí rameny. Kamarád bubeník hodí mou paličku i s fixou k němu na pódium, ale Miloš ji nevidí, protože zeskakuje z pódia. Zvedne svou upadlou paličku a osobně mi ji dá do ruky! Podává si s fanoušky ruce. I s mou sestrou. Odchází. SBS nakonec po přemlouvání mi vrátí mou paličku i fixu. Naštěstí. A mám luxusní suvenýry. Miloši, jsme rádi za super koncert!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama