Proč zrušili MoM? 2

1. května 2016 v 14:52 | lmetalgirl |  Téma Týdne
Na konzertu Amaranthe bylo plno. Zepředu stála sestra, ze všech ostatních stran dospělí metalisti. Nejvtipnější byl ten, co si pořád kroutil vousy. Jen se opíral, sledoval kapelu a kroutil si vousy. Všichni kolem skákali, zpívali a povzbuzovali. Pak zkončili a my jsme odcházeli, protože jsme tehdy nevěděli, co je Ensiferum.
amaranthe(na obrázku jsme někde v první řadě, cca. ve středu a máme ruce vzhuru :D)
Koupili jsme si lupínky a klobásu. Už jsme byli unavení, byla tma a pozdě v noci. Chtěli jsme jít domu. Táta najednou řekl: "Není to Olof z Amaranthe?"
Otočila jsem se a bloudila zrakem tmou. Olofa nebylo možné přehlídnout. Jeho "malfoyovsky" bílé vlasy svítily jako lampa. Byl s ním i (v té době) nový zpěvák Henrik.
oloflopta(oficiální obrázek a obrázek z tour v Americe)
Běžely jsme za nima a oni se koukli, kdo je pronásleduje. Ztratila jsem řeč, že jsem potkala slavné hudebníky. Rychle jsem ze sebe vyklopila, že se s nima chci odfotit. Rodiče už doběhli, zpravili jsme si fotku a trochu jsme mluvili.
ou
Byli strašně vysocí a přátelští. Ochutnali lupínky, co jsme nesli. :D
Olofa potěšilo, že jsme uměli správně vyslovit jeho jméno. Pak jsme dostali nápad. Já a sestra jsme jim zazpívaly část z písničky Amaranthine (kde zpíval Andy, teď Henrik). Henrik vyvalil oči a Olof zvolal: "Wow, you have so powerful voice!"
Henrik hned navrhl, ať si je dáme do přátel na facebooku a ze ségry byl tak nadšený, že by ji i nosil na ramenou. Na fotce mu u boku visí červená kartička. Tu utrhl a dal jí sestře. Je to vstup zdarma na všechny konzerty. Po přemluvě Olofa dal takovou kartičku i mně.
Dosud si píšeme. Jen škoda, že tady konzertují tak málo.

Made of Metal bylo místo s tak akurát množstvím lidí a množstvím zážitku. Řekla bych, že to byl fesťák vhodný pro děti, protože tam byly melodické kapely (a neopakovaly se každý rok jako na Masters of Rock). 2 ročníky bylo málo. Škoda, že ho zrušili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marduk Marduk | 1. května 2016 v 19:30 | Reagovat

Super clanok lenka,si skvela blogerka !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama