Duben 2016

Would you rather... (zábava)

14. dubna 2016 v 18:29 | lmetalgirl
Nemám náladu překládat :D

1. Would you rather have Voldemort stuck in your head wrap for a year, or Nagini lurking in your toilet for a year?
Nagini Smějící se
nagini
2. Would you rather have Hermione's OWL scores, or Hagrid as your bodyguard?
100 per cent, OWL
hermione
3. Would you rather be a rat for 13 years, or be in Azkaban for 13 years?
Ehm, a rat?
rat
4. Would you rather have Moaning Myrtle sneak into your bathroom every morning, or have Lavender Brown scare away any of your future potential suitors?
Myrtle. I would talk with her Smějící se
5. Would you rather get lost in the dark forest for a night, or get stuck in castle with a troll for a night?
Dark forest
forest
6. Would you rather have to listen to Luna Lovegood spew existential nonsense for four hours or listen to the Fat Lady portrait sing opera for four hours?
Lunaaa. We would be great friends
luna
7. Would you rather be a member of the Dursley family, or be a member of the Malfoy family?
Malfoy
8. Would you rather be a Hufflepuff or a Ravenclaw?
Ravenclaw
9. The Matrix vs Star Wars IV-VI?
Matrix. But if there would be Star Wars I-III, I would choose Star Wars
neo
10. The Matrix vs The Grid?
The Grid :3
grid
11. Eric or Peter as Dauntless leader?
Peter!!!!!!
peter
12. Abnegation vs Candor?
Candor
13. Divergent or normal?
Divergent!!!
14. Evelyn vs Jeanine?
Evelyn

(http://www.buzzfeed.com/kirstenking/harry-potter-would-you-rather#.xdqEWgryBG, https://www.rrrather.com/tags/the-matrix, https://www.quotev.com/quiz/4968488/Would-You-Rather-Divergent)

Proč zrušili MoM?

8. dubna 2016 v 15:53 | lmetalgirl |  Téma Týdne
"Musíš to zažít". Tohle je nejpřesnější označení. Přesněji, bylo. Made of Metal, nejmenší z velkých českých festivalů, byl totiž zrušen. Teď se pokusím napsat review o MoM 2014, aby jste viděli, že zrušit to byla chyba.
mom
Bloudění po Hodoníně. Známky toho, že je nablízku metalový fesťák: všude metalisti. Naštěstí nám v bloudění pomohli milí metláci: "Jedete na Ensiferum?"
"Ne, my jedeme kvůli Amaranthe," odpověděli jsme zaskočeni, protože jsme tehdy o nějakém Ensiferum ani nevěděli. Byli jsme tak nadšení, že jsme v autě pustili na plné pecky Amaranthe. Hlasité malé červené autíčko překvapilo zástup metalistů kráčejících na fest. Protože jsme přišli až v poslední den (neděle), už pro nás neměli normální náramky, tak nám dali speciální. Totiž 2014 byl první ročník festivalu a překvapivě přišlo víc lidí než čekali.
V příjemném teplu jsme se přecházeli mezi betonovými garážemi a opláceli jsme úsměvy. Všichni jsme byli jako rodina. První kapely nebyli až tak zajímavé, proto neměli až tak hodně fanoušků. Přesto zaujal český
doom Silent Stream Of Godless Elegy (SSOGE) s violončelem, zpěvačkou a growlerem. Podařilo se nám odfotit s kapelou Ancient Bards, protože s nima byl nějaký fajn chlapík na invalidním vozíčku a obrovským mečem. A taky dobře hráli.
Akorát jsme mu moc nerozuměli, protože mluvil italskou hatlaninou angličtiny. Španělé Dark Moor přilákali víc lidí, ale byli trochu vážní, takže první kapela, která udělala "boom" byla Gormathon. Už při zkouške na bicí bylo jasné, že jde o profíky. Bubeník to rozjel tak rychle a silně, že připomínal zvuk diesel motoru. I když to byli staří metalisti, kterých nikde kromě Švédska neznali, dokázali to, že publikum řválo spolu s nima. Zpěvák kromě dunivého growlu i zpíval a nadprůměrně dlouhé vlasy si zastrčil za opasek.
Nakonec jsme potkali i slavné metalisty a něčím je překvapili. Čím a jak, to se dozvíte v příští části, pokud chcete. A jak nakonec dopadl Made of Metal? ....