Jak být metalista?

17. října 2015 v 17:45 | lmetalgirl |  Hudba
Hlavně návod pro popíkaře, děti a metalisty, kteří se nudí.
 • Poslouchat metal. Co to znamená? Zjistit si, co to vlastně je. (Při čtení zdlouhavých članku na Wikipedii doporučuju dávku trpělivosti.)
  Jinak si mužete poslouchat co chcete, ale na veřejnosti si rychle osvojíte zpusob představování se: Jsem metalista. (Protože metal je brutální a vy chcete být brutální!)
 • Buďte brutální, ale nebuďte brutální, protože je to cool. Být metalistou není "cool", je to BRUTÁLNÍ! Co znamená být brutální? I když tajně posloucháte Within Temptation nebo nějakej popík, nikomu to neříkejte. Jedině když potkáte jiného metalistu.
 • Otázka náboženství. Je fuk, v co věříte nebo ne, to je vaše osobní věc. Jen počítejte, že metalová komunita nemá ráda křesťany (i když je metalových křesťanu hodně). Myslím, že taky je dost ateistu. Pak je několik nadšencu/vyznavaču starých evropských náboženství a několik málo satanistu.
 • Jak se oblékat? Brutálně! (Nejdřív najděte rozdíl mezi emo a metalem, punkem a metalem a vlastně vším a metalem.) Metalisti někdy nosí z rocku převzaté kárované červené košile, ale hlavní barvou je černá. Když chcete být zatvrdlej Thrash metalista (THRASH, ne TRASH!), kupte si džínskovou vestu, dejte si na ni kopu nášivek s logami kapel, oblečte si džíny a triko Metallica.
  Když chcete být fakt brutální Death metalista, buďte buď v černým, nebo v černým s maskáčovými nohavicemi a velkými botami. Když chcete být nejvíc brutální, buďte Black metalistou. Oblíkejte si jenom černou barvu, velký boty a corpse paint.
  Death metal
 • Doplňky Metalisti nosí kovošrot jako ostnatý náramky, opasky s pyramídkama, řetězy na nohavicích a podobně. Když nejste Alexi Laiho (co nejste), a nejste jeho velkej fanoušek, nenoste klobouky a čepice jako on.
  Alexi Laiho Sluneční brýle jsou povoleny.
 • Jak se správat jako metalista?Neusmívejte se na veřejnosti. Noste trička brutálních kapel. Pijte pivo (Pokud vám je míň než 18, Kofolu). Poslouchejte metal. Když tak zajeďte s rodinou na koncert metalové kapely, z které vaše rodina nedostane infarkt. V metalové společnosti se správejte úplně normálně. Tam je jedno, jestli se budete smát a pořád o něčem mluvit, nebo budete mlátit hlavou na svoji oblíbenou písničku a řvát slova.
  Pamatujte, na veřejnosti jste brutální metalista! A to je asi tak všechno. Hlavně poslouchejte metal!
  Metalhead
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama