Září 2015

První amatérsky digital art

21. září 2015 v 20:13 | lmetalgirl |  Hudba
Moje tvorba

Cyklotrasy Rychnov nad Kněžnou

19. září 2015 v 19:48 | lmetalgirl |  Ostatní
Dlouho jsem tady nic dobrého nedala, ale mám pro vás upravenou verzi 10 nejhezčích metalistu, mužete si ji kouknout :).

Cyklotrasa Rychnov nad Kněžnou-Jahodov-Roveň-Dlouhá Ves-Rychnov nad Kněžnou
Věk: 10+
Pokud bydlíte v Rychnově a tuhle trasu jste si ještě nevyzkoušeli, mohli by jste, stojí to za to.
Začíná na Javornické, odkud vede při tenisovém kurtu nahoru. Tam, kde končí domy a začínají chaty, se rozpojí a mužete si vybrat, jestli pujdete přímo po poli polní stezkou nebo si to kousek obejdete vlevo po asfaltu. Pak jen jedete pořád dolu po obyčejné asfaltové stezke. Když uvidíte značku "Pozor, cyklisty" nebo něco takové, odbočíte vpravo na cestu, kde mužou i auta, ale nejezdí tamtudy.
Jak zjistíte, že jedete správně? Na cestě jsou graffiti a jedete zdánlivě někam do pole. Po nějakém čase se dostanete k hlavní cestě, přejedete na druhou stranu, pokračujete přes další pole a užíváte si pohledu na oblohu, zatím co šlapete do mírných kopečku.
Asfalt nikam neodbočí, jedete po něm. Když se objeví značka Jahodov, zamíříte vpravo na Jahodov. Tam vás čeká nejtěžší úsek cesty. Jestli jedete s malýma dětma, očekávejte, že jim budete muset pomoct vytáhnout kola, protože je to dost strmý kopec. Nenechte se odradit, užijte si výhledu a zamiřte do vesnice na nejlepší část celé trasy. Od Jahodova jdete pořád dolu, vubec nemusíte šlapat. Dokonce budete brzdit až tak, že vás budou bolet ruce.
Přijde Roveň a Dlouhá Ves, pořád dolu bez námahy a vrátíte se do Rychnova.
Celkové hodnocení: Jednoduchá trasa, má asi 10-15 km, ale na tom nezáleží, protože polovinu z toho jedete z kopce. Měli by jste dávat pozor na auta, protože někdy musíte přejít hlavní cestu nebo po ní kousek jít. Kola doporučuju cestní, není tam nic na horské kola, jedině kdyby jste jeli v bouřke Smějící se.

Návrat do dětství?

9. září 2015 v 19:19 | lmetalgirl |  Hudba
Tentokrát se zaměřím na hudbu provázející naše dětství. Každý v mém věku určitě poslouchal buď Arakain nebo Horkýže Slíže (nebo obojí Smějící se, případně Dymytry), ze zahraničních tak začínající Britney Spears a Lady Gagu.
Horkýže SlížeARAKAINA všichni koukali nejprve na Teletubbies, pak na Hannah Montanu (nebo ji nenáviděli), High School Musical, H2O, Naruto, Pokémon, Witch, Tom a Jerry, Phinias a Pherb, Simpsonovci...
......
......
......
(prostor na vzpomínání)
Krásné, že?
Smějící se Zajímalo by mě, co budou poslouchat/koukat děti za 10 let.